fizyka wzory prawa zadania teoria, chemia teoria zadania wzory, modelarstwo szkutnicze
Strona główna  Fizyka  Chemia  Fizyka zadania na komórkę  Fizyka- teoria na komórkę  Fizyka- wzory i prawa na komórkę  Matematyka 
Fizyka Chemia Matematyka strona główna   FIZYKA ZADANIA WZORY TEORIA ROZWIźZANIA ZADAŃ   FIZYKA GIMNZAJUM ZADANIA WZORY TEORIA   CHEMIA ZADANIA WZORY TEORIA ROZWIźZANIA ZADAŃ   MATEMATYKA WZORY ZADANIA ROZWIźZANIA ZADAŃ   HISTORIA HISTORIA W PIGUŁCE NA TELEFON   JĘZEYK POLSKI EPOKI LITERACKIE   MODELARSTWO SZKUTNICZE SZKUTNICTWO ŻAGLOWCE HISTORYCZNE   TWORZENIE GIER 2D W DELPHI  

Chemia- metody obliczeń zadań na telefon komórkowy

chemia ściąga rozwiązania zadań Stężenie procentowe

Pobierz program Chemia: Stężenie procentowe.AT

Aplikacja na telefon komórkowy
WYMAGANIA:
wyświetlacz o szerokości nie mniejszej niż 128pikseli JAVA,

Ten materiał ułatwi Ci naukę w autobusie, tramwaju w pociągu. Analiza zadań nie będzie wymagać dodatkowych książek, co w czasie podróży ma znaczenie. Nie musisz wyjmować książki, masz to w Swojej komórce…Wystarczy, że komórka obsługuje JAVA oraz ma wyświetlacz o szerokości, co najmniej 128 pikseli.

Przykładowy zrzut działającej aplikacji- Rozdział 1.3 Przemiany substancji przedstawiane równaniami reakcji- na telefonie Nokia2610i(wyświetlacz: 128x128pikseli). W każdym lepszym telefonie będziesz widzieć więcej.

ściąga na telefon komórkowy

 

Chemia: Stężenie procentowe

Aplikacja zawiera metody obliczeń zadań z rozdziału 5.1 Stężenie procentowe ("Zbiór zadań z chemii dla szkół ponadgimnazjalnych zakres podstawowy"- Krzysztof M. Pazdro). W tym dziale jest ich piętnaście.

Przykład:

5.3 Cytat: Obliczyć stężenie procentowe roztworu otrzymanego po rozpuszczeniu 1g substancji w 10cm^3 wody. "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro

Wskazówka: Do obliczeń przyjmiemy gęstość wody równą 1g/cm^3. Na podstawie podanej objętość wody i wzoru na gęstość obliczymy jej masę, a następnie obliczymy szukane stężenie procentowe.

chemia ściąga  rozwiązania zadań na telefon komórkowy

Możesz mieć metody obliczeń całego rozdziału w jednej komórce. Dostęp do zadania jest prosty i odbywa się z menu telefonu

W komórce znajdziesz rozwiązania poniższych zadań:

5.1 Cytat: Oblicz stężenie procentowe roztworu otrzymanego po rozpuszczeniu 35g.... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.2 Cytat: Obliczyć stężenie procentowe roztworu otrzymanego po rozpuszczeniu 35g substancji w 150cm3... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.3 Cytat: Obliczyć stężenie procentowe roztworu otrzymanego po rozpuszczeniu 1g... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.4 Cytat: Obliczyć stężenie procentowe roztworu otrzymanego po rozpuszczeniu 1g substancji w 10cm3 ... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.5 Cytat: Ile gramów chlorku sodu otrzymamy po odparowaniu do sucha 30g... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.6 Cytat: Ile soli znajduje się w 0,5kg roztworu... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.7 Cytat: Ile gramów KOH otrzymamy po odparowaniu do sucha 100cm3 roztworu... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.8 Cytat: Ile gramów Na2S znajduje się w 0,5dm3 roztworu... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.9 Cytat: Ile wody zawiera 400g roztworu o... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.10 Cytat: Ile wody zawiera 1dm3 45-procentowego roztworu wodnego substancji organicznej, jeżeli... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.11 Cytat: Ile sody i ile wody potrzeba do przygotowania 250g... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.12 Cytat: Ile gramów jodu i ile cm3 alkoholu etylowego (d=0,78g/cm3) potrzeba do sporządzenia 15g... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.13 Cytat: Ile wynosi stężenie procentowe roztworu wodorowęglanu potasu, w którym na 10 moli... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.14 Cytat: W ilu gramach wody należy rozpuścić 15g substancji, aby... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.15 Cytat: Ile gramów substancji należy rozpuścić w 200g wody, aby... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

©www.ePomoce.pl

 

Nowosć

Układ okresowy pierwistków chemicznych
Układ okresowy  na telefon, tablet, smartfon
Darmowa aplikacja
Okręty- bitwa morska
okręty gra sieciowa
Darmowa aplikacja na Androida
Kalkulator jednostek fizycznych
przelicznik jednostek fizycznych  na telefon, tablet, smartfon
Darmowa aplikacja
Znaki drogowe.
znaki drogowe na telefon, tablet, smartfon
Darmowa aplikacja na Androida
Saper (512x512 pól)
Saper (512x512 pól)
Darmowa gra logiczna
The Friends of Mine
The Friends of Mine
Darmowa gra logiczna

MACHO. KAMIENNA LEGENDA
MACHO. KAMIENNA LEGENDA game for android
MACHO. STONE LEGEND
Game 2d for Android

Geometria. Wzory
geometri kalkulator wzory figur bryl

Alkomat
Alkomat na androida
Zobacz obliczenia zadań:
Zbiór zadań z fizyki K Chyla Zbiór zadań z fizyki 1 W Mroszczyk, J. Salach
Zbiór zadań z chemii zakres podstawowy K Pazdro Zbiór zadań z chemii zakres rozszerzony K Pazdro
 

epomoce.pl
Fizyka
Fizyka- zadania 1
Fizyka- zadania 2
Zadania dostęp www
Fizyka- wzory
Fizyka- teoria
Chemia
Zadania zak. roz.
Zadania zak. podst.
Zadania dostęp www
Chemia-teoria

Matematyka
Język polski
Historia (pigułka)
Historia (rozszerzona)
Fizyka- gimnazjum
Fizyka zadania- gimnazjum
Fizyka- gimnazjum teoria
Znaki drogowe
 
Matematyka wzory zadania gimnazjum
programowanie
koga
grafika2D


 


2008-2012 ©www.ePomoce.pl

FIZYKA, CHEMIA, MATEMATYKA, HISTORIA, JĘZYK POLSKI. Rozwiazania zadań z fizyki, rozwiazania zadań z chemii, zadania z fizyki, zadania z chemii