fizyka wzory prawa zadania teoria, chemia teoria zadania wzory, modelarstwo szkutnicze
Fizyka: wzory, prawa i teoria. Rozwiązania zadań z omówieniem

Chemia- metody obliczeń zadań na telefon komórkowy

chemia ściąga rozwiązania zadań Stężenie procentowe

Pobierz program Chemia: Stężenie procentowe.AT

Aplikacja na telefon komórkowy
WYMAGANIA:
wyświetlacz o szerokości nie mniejszej niż 128pikseli JAVA,

Ten materiał ułatwi Ci naukę w autobusie, tramwaju w pociągu. Analiza zadań nie będzie wymagać dodatkowych książek, co w czasie podróży ma znaczenie. Nie musisz wyjmować książki, masz to w Swojej komórce…Wystarczy, że komórka obsługuje JAVA oraz ma wyświetlacz o szerokości, co najmniej 128 pikseli.

Przykładowy zrzut działającej aplikacji- Rozdział 1.3 Przemiany substancji przedstawiane równaniami reakcji- na telefonie Nokia2610i(wyświetlacz: 128x128pikseli). W każdym lepszym telefonie będziesz widzieć więcej.

ściąga na telefon komórkowy

 

Chemia: Stężenie procentowe

Aplikacja zawiera metody obliczeń zadań z rozdziału 5.1 Stężenie procentowe ("Zbiór zadań z chemii dla szkół ponadgimnazjalnych zakres podstawowy"- Krzysztof M. Pazdro). W tym dziale jest ich piętnaście.

Przykład:

5.3 Cytat: Obliczyć stężenie procentowe roztworu otrzymanego po rozpuszczeniu 1g substancji w 10cm^3 wody. "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro

Wskazówka: Do obliczeń przyjmiemy gęstość wody równą 1g/cm^3. Na podstawie podanej objętość wody i wzoru na gęstość obliczymy jej masę, a następnie obliczymy szukane stężenie procentowe.

chemia ściąga  rozwiązania zadań na telefon komórkowy

Możesz mieć metody obliczeń całego rozdziału w jednej komórce. Dostęp do zadania jest prosty i odbywa się z menu telefonu

W komórce znajdziesz rozwiązania poniższych zadań:

5.1 Cytat: Oblicz stężenie procentowe roztworu otrzymanego po rozpuszczeniu 35g.... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.2 Cytat: Obliczyć stężenie procentowe roztworu otrzymanego po rozpuszczeniu 35g substancji w 150cm3... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.3 Cytat: Obliczyć stężenie procentowe roztworu otrzymanego po rozpuszczeniu 1g... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.4 Cytat: Obliczyć stężenie procentowe roztworu otrzymanego po rozpuszczeniu 1g substancji w 10cm3 ... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.5 Cytat: Ile gramów chlorku sodu otrzymamy po odparowaniu do sucha 30g... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.6 Cytat: Ile soli znajduje się w 0,5kg roztworu... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.7 Cytat: Ile gramów KOH otrzymamy po odparowaniu do sucha 100cm3 roztworu... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.8 Cytat: Ile gramów Na2S znajduje się w 0,5dm3 roztworu... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.9 Cytat: Ile wody zawiera 400g roztworu o... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.10 Cytat: Ile wody zawiera 1dm3 45-procentowego roztworu wodnego substancji organicznej, jeżeli... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.11 Cytat: Ile sody i ile wody potrzeba do przygotowania 250g... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.12 Cytat: Ile gramów jodu i ile cm3 alkoholu etylowego (d=0,78g/cm3) potrzeba do sporządzenia 15g... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.13 Cytat: Ile wynosi stężenie procentowe roztworu wodorowęglanu potasu, w którym na 10 moli... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.14 Cytat: W ilu gramach wody należy rozpuścić 15g substancji, aby... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

5.15 Cytat: Ile gramów substancji należy rozpuścić w 200g wody, aby... "Zbiór zadań z chemii…Zakres podstawowy" Krzysztof Pazdro.

©www.ePomoce.pl

 


Aplikacje na Androida

Okręty- bitwa morska
okręty gra sieciowa
Darmowa aplikacja na Androida
Kalkulator jednostek fizycznych
Kalkulator jednostek fizycznych (tablet, smartfon, telefon)
Znaki drogowe.
znaki drogowe na telefon, tablet, smartfon
Darmowa aplikacja na Androida
Saper (512x512 p__l)
Saper (512x512 p__l)
Darmowa gra logiczna
MACHO. KAMIENNA LEGENDA
MACHO. KAMIENNA LEGENDA
MACHO. STONE LEGEND
Game 2d for Android
Geometria. Wzory
geometri kalkulator wzory figur bryl