fizyka wzory prawa zadania teoria, chemia teoria zadania wzory, modelarstwo szkutnicze
chemia w telefonie komórkowym

Chemia w telefonie komórkowym

Materiał w tej części serwisu poświęcony jest zadaniom oraz teorii z chemii zapisanej w postaci programów do pobrania na komórkę. Teoria dostępna jest również w postaci stron www.

chemia wzory prawa zadania   1. "Zbiór zadań z chemii- zakres podstawowy" Krzysztof M. Pazdro
 
   2. "Zbiór zadań z chemii- zakres rozszerzony" Krzysztof M. Pazdro
w Twoim telefonie komórkowym
 

 
Tu znajduje się spis aplikacji na telefon komórkowy, które zawierają metody obliczeń zadań z chemii. Wymagania jakie musi spełniać Twoja komórka są minimalne: obsługa JAVA oraz wyświetlacz o szerokości nie mniejszej niż 128 pikseli.


chemia wzory prawa zadania   Chemia- metody obliczeń zadań z tłumaczeniem
 

 
Tu znajdziesz obliczenia zadań ze zbioru "Zbiór zadań z chemii do szkół ponadgimnazjalnych" Krzysztof M. Pazdro. Obliczenia zawierają komentarz i są alternatywą do korepetycji. Za dużo mniejszą cenę masz dużo więcej.


chemia wzory prawa zadania    Chemia- teoria w Twoim telefonie komórkowym
 

 
Tu znajduje się spis aplikacji na telefon komórkowy, które zawierają teorię.Wymagania jakie musi spełniać Twoja komórka są minimalne: obsługa JAVA oraz wyświetlacz o szerokości nie mniejszej niż 128 pikseli.


układ okresowy pierwiastków    Układ okresowy pierwiastkóww Twoim telefonie komórkowym
 

 
Tu znajduje się aplikacja na telefon komórkowy oraz strona www, która zawiera układ okresowy pierwiastków chemicznych wraz z ich konfiguracją elektronową oraz podstawowymi właściwościami. Wymagania jakie musi spełniać Twoja komórka są minimalne: obsługa JAVA oraz wyświetlacz o szerokości nie mniejszej niż 128 pikseli.