fizyka wzory prawa zadania teoria, chemia teoria zadania wzory, modelarstwo szkutnicze
Strona główna  Fizyka  Chemia  Fizyka zadania na komórkę  Fizyka- teoria na komórkę  Fizyka- wzory i prawa na komórkę  Matematyka 
Fizyka Chemia Matematyka strona główna   FIZYKA ZADANIA WZORY TEORIA ROZWIźZANIA ZADAŃ   FIZYKA GIMNZAJUM ZADANIA WZORY TEORIA   CHEMIA ZADANIA WZORY TEORIA ROZWIźZANIA ZADAŃ   MATEMATYKA WZORY ZADANIA ROZWIźZANIA ZADAŃ   HISTORIA HISTORIA W PIGUŁCE NA TELEFON   JĘZEYK POLSKI EPOKI LITERACKIE   MODELARSTWO SZKUTNICZE SZKUTNICTWO ŻAGLOWCE HISTORYCZNE   TWORZENIE GIER 2D W DELPHI  

Chemia- metody obliczeń zadań w telefonie komórkowym

"Zbiór zadań z chemii dla szkół ponadgimnazjalnych"

ZAKRES ROZSZERZONY K. Pazdro


9.9 Amfoteryczność

Pobierz program Amfoteryczność zakres rozszerzony
 
Aplikacja na telefon komórkowy
WYMAGANIA:
wyświetlacz o szerokości nie mniejszej niż 128pikseli JAVA,
 
Ten materiał ułatwi Ci naukę w autobusie, tramwaju w pociągu. Analiza zadań nie będzie wymagać dodatkowych książek, co w czasie podróży ma znaczenie. Nie musisz wyjmować książki, masz to w Swojej komórce…Wystarczy, że komórka obsługuje JAVA oraz ma wyświetlacz o szerokości, co najmniej 128 pikseli. Sprawdź czy skonfigurowałeś w komórce usługę GPRS- konfiguracja jest darmowa i wykonywana na przykład na stronie Twojego operatora. 
Dodatkowo możesz go wzbogacić teorią z chemii. Patrz do:
Teoria z chemii
Dostępne są również zadania z zakresu podstawowego:
Zbiór zadań z chemii zakres podstawowy K. Pazdro- obliczenia zadań 
Przykładowy zrzut działającej aplikacji
 
chemia zadania wzory ściąga na telefon komórkowy

9.9 Amfoteryczność


 
Aplikacja zawiera obliczenia zadań z rozdziału
Amfoteryczność("Zbiór zadań z chemii dla szkół ponadgimnazjalnych zakres rozszerzony"- Krzysztof M. Pazdro)
 
Możesz mieć obliczony cały rozdział w jednej komórce. Dostęp do zadania jest prosty i odbywa się z menu telefonu


 

W komórce znajdziesz metody obliczeń poniższych zadań:
 
9.189 Cytat: Podać w formie kwasowej i zasadowej wzór sumaryczny ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
9.190 Cytat: Ułożyć w formie cząsteczkowej i jonowej równania reakcji rozpuszczania wodorotlenku cynku: 1) w roztworze ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
9.191 Cytat: Ułożyć w formie cząsteczkowej i jonowej równania reakcji rozpuszczania wodorotlenku ołowiu(II): 1) w roztworze ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
9.192 Cytat: Ułożyć równania reakcji rozpuszczania amfoterycznego tlenku ołowiu (IV) w dowolnym mocnym kwasie i ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
9.193 Cytat: Ułożyć równania reakcji rozpuszczania wodorotlenków Sn(OH)2 i Sn(OH)4 w roztworze mocnej ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
9.194 Cytat: Metaliczny cynk rozpuszcza się w roztworze wodorotlenku potasu, przy czym tworzy się cynkan ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
9.195 Cytat: Jakie jony znajdują się w roztworze wodnym podanych wodorotlenków amfoterycznych ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
9.196 Cytat: Ułożyć równania dwukierunkowej dysocjacji jonowej następujących amfoterycznych wodorotlenków ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
9.197 Cytat: Trójwartościowy arsen wykazuje właściwości amfoteryczne, tworząc oprócz soli arsenu(III) dwa rodzaje soli, w których występuje w anionie : dioksoarseniany MAsO2 i trioksoarseniany ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
9.198 Cytat: Polon jest jedynym pierwiastkiem 16 grupy układu okresowego, wykazującym właściwości amfoteryczne. Ułożyć równania reakcji Po(OH)4 z dowolnym ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
9.199 Cytat: Jak można udowodnić doświadczalnie, że Sb(OH)3 jest ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
9.200 Cytat: Jak można stwierdzić doświadczalnie, że As2O3 jest tlenkiem ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
9.201 Cytat: Uszeregować według wzrastającej mocy następujące kwasy... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
9.202 Cytat: Uszeregować następujące związki- od najsłabiej zasadowego do najsilniej zasadowego ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
9.203 Cytat: Pierwiastek amfoteryczny o symbolu E występuje w anionie soli wapniowej Ca(EO2)2. Posługując się symbolem E, ułożyć wzory: ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
9.204 Cytat: Pierwiastek amfoteryczny o symbolu ogólnym E występuje w anionie soli potasowej K3EO3. Posługując się symbolem E, ułożyć wzory: ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
9.205 Cytat: Pierwiastek amfoteryczny o symbolu ogólnym E występuje w anionie soli miedzi(II) CuEO3. Posługując się symbolem E, ułożyć wzory: ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
9.206 Cytat: Pierwiastek amfoteryczny o symbolu ogólnym E występuje w anionie soli żelaza(II) Fe3(EO4)2. Posługując się symbolem E, ułożyć wzory: ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
  

 

Nowosć

Układ okresowy pierwistków chemicznych
Układ okresowy  na telefon, tablet, smartfon
Darmowa aplikacja
Okręty- bitwa morska
okręty gra sieciowa
Darmowa aplikacja na Androida
Kalkulator jednostek fizycznych
przelicznik jednostek fizycznych  na telefon, tablet, smartfon
Darmowa aplikacja
Znaki drogowe.
znaki drogowe na telefon, tablet, smartfon
Darmowa aplikacja na Androida
Saper (512x512 pól)
Saper (512x512 pól)
Darmowa gra logiczna
The Friends of Mine
The Friends of Mine
Darmowa gra logiczna

MACHO. KAMIENNA LEGENDA
MACHO. KAMIENNA LEGENDA game for android
MACHO. STONE LEGEND
Game 2d for Android

Geometria. Wzory
geometri kalkulator wzory figur bryl

Alkomat
Alkomat na androida
Zobacz obliczenia zadań:
Zbiór zadań z fizyki K Chyla Zbiór zadań z fizyki 1 W Mroszczyk, J. Salach
Zbiór zadań z chemii zakres podstawowy K Pazdro Zbiór zadań z chemii zakres rozszerzony K Pazdro
 

epomoce.pl
Fizyka
Fizyka- zadania 1
Fizyka- zadania 2
Zadania dostęp www
Fizyka- wzory
Fizyka- teoria
Chemia
Zadania zak. roz.
Zadania zak. podst.
Zadania dostęp www
Chemia-teoria

Matematyka
Język polski
Historia (pigułka)
Historia (rozszerzona)
Fizyka- gimnazjum
Fizyka zadania- gimnazjum
Fizyka- gimnazjum teoria
Znaki drogowe
 
Matematyka wzory zadania gimnazjum
programowanie
koga
grafika2D


 


2008-2012 ©www.ePomoce.pl

FIZYKA, CHEMIA, MATEMATYKA, HISTORIA, JĘZYK POLSKI. Rozwiazania zadań z fizyki, rozwiazania zadań z chemii, zadania z fizyki, zadania z chemii