fizyka wzory prawa zadania teoria, chemia teoria zadania wzory, modelarstwo szkutnicze
Strona główna  Fizyka  Chemia  Fizyka zadania na komórkę  Fizyka- teoria na komórkę  Fizyka- wzory i prawa na komórkę  Matematyka 
Fizyka Chemia Matematyka strona główna   FIZYKA ZADANIA WZORY TEORIA ROZWIźZANIA ZADAŃ   FIZYKA GIMNZAJUM ZADANIA WZORY TEORIA   CHEMIA ZADANIA WZORY TEORIA ROZWIźZANIA ZADAŃ   MATEMATYKA WZORY ZADANIA ROZWIźZANIA ZADAŃ   HISTORIA HISTORIA W PIGUŁCE NA TELEFON   JĘZEYK POLSKI EPOKI LITERACKIE   MODELARSTWO SZKUTNICZE SZKUTNICTWO ŻAGLOWCE HISTORYCZNE   TWORZENIE GIER 2D W DELPHI  

Chemia- metody obliczeń zadań w telefonie komórkowym

"Zbiór zadań z chemii dla szkół ponadgimnazjalnych"

ZAKRES ROZSZERZONY K. Pazdro


15.4 Miedziowce

Pobierz program Miedziowce zakres rozszerzony
 
Aplikacja na telefon komórkowy
WYMAGANIA:
wyświetlacz o szerokości nie mniejszej niż 128pikseli JAVA,
 
Ten materiał ułatwi Ci naukę w autobusie, tramwaju w pociągu. Analiza zadań nie będzie wymagać dodatkowych książek, co w czasie podróży ma znaczenie. Nie musisz wyjmować książki, masz to w Swojej komórce…Wystarczy, że komórka obsługuje JAVA oraz ma wyświetlacz o szerokości, co najmniej 128 pikseli. Sprawdź czy skonfigurowałeś w komórce usługę GPRS- konfiguracja jest darmowa i wykonywana na przykład na stronie Twojego operatora. 
Dodatkowo możesz go wzbogacić teorią z chemii. Patrz do:
Teoria z chemii
Dostępne są również zadania z zakresu podstawowego:
Zbiór zadań z chemii zakres podstawowy K. Pazdro- obliczenia zadań 
Przykładowy zrzut działającej aplikacji
 
chemia zadania wzory ściąga na telefon komórkowy

15.4 Miedziowce


 
Aplikacja zawiera obliczenia zadań z rozdziału
Miedziowce("Zbiór zadań z chemii dla szkół ponadgimnazjalnych zakres rozszerzony"- Krzysztof M. Pazdro)
 
Możesz mieć obliczony cały rozdział w jednej komórce. Dostęp do zadania jest prosty i odbywa się z menu telefonu


 

W komórce znajdziesz metody obliczeń poniższych zadań:
 
15.50 Cytat: Ułożyć równania reakcji, za pomocą, których można dokonać następujących przemian: Cu->CuO... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
15.51 Cytat: Jak odróżnić roztwór AgNO3 ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
15.52 Cytat: Miedź i srebro nie reagują z kwasem solnym, lecz reagują z kwasami: azotowym i siarkowym. Czy fakt ten stanowi ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
15.53 Cytat: Uczeń opisał za pomocą rysunku 15.2 (patrz zbiór zadań) doświadcznia z miedzią i glinem, zapominając zaznaczyć, który metal wrzucił do której probówki. Zanotował jedynie, że w doświadczeniu I ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
15.54 Cytat: Jak z mieszaniny miedzi i glinu otrzymać ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
15.55 Cytat: Jak rozdzielić mieszaninę miedzi ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
15.56 Cytat: Na mieszaninę tlenku miedzi(II) i miedzi działano kwasem solnym, po czym całość przesączono... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
15.57 Cytat: Do roztworu zawierającego 4mole chlorku miedzi(II), dodano roztwór zawierający 2 mole wodorotlenku sodu. Osad odsączono, a do przesączu dodano 1mol ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
15.58 Cytat: Narysować wykres, ilustrujący zależność liczby moli powstającego tlenku azotu ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
15.59 Cytat: Miedź dwuwartościowa wykazuje właściwości amfoteryczne tworząc sole miedzi(II) i dioksomiedziany(II) ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
15.60 Cytat: Wskazać reduktor i utleniacz (elektronator i dezelektronator), a następnie dobrać współczynniki w podanych równaniach reakcji... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
15.61 Cytat: Wskazać reduktor i utleniacz (elektronator i dezelektronator), a następnie dobrać współczynniki w podanych równaniach reakcji... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
15.62 Cytat: 5,9g stopu miedzi z glinem poddano działaniu kwasu solnego. Wydzielający się gaz zajął w warunkach normalnych objętość 3,36dm3 ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
15.63 Cytat: 5g miedzi wrzucono do 50cm3 18- molowego kwasu siarkowego ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
15.64 Cytat: Dwa roztwory wodne, z których jeden zawierał azotan srebra, a drugi chlorek żelaza(II), zakwaszono rozcieńczonym kwasem azotowym i nasycano przez kilka godzin wodorem ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
15.65 Cytat: Do 1dm3 0,35-molowego roztworu azotanu srebra włożono elektrody i połączono je ze źródłem prądu. Elektrolizę prowadzono tak długo, aż przez roztwór przepłyną ładunek 24 100 C ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
15.66 Cytat: W celu określenia zawartości srebra w monecie srebrnej, kawałek monety o masie 3g rozpuszczono w kwasie azotowym, a do otrzymanego roztworu dodawano kwas solny, aż do całkowitego wytracenia osadu ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
15.67 Cytat: 2 g stopu miedzi i srebra rozpuszczono w stężonym kwasie siarkowym. Wydzielający się gaz zajął objętość 0,331 dm3 ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
  

 

Nowosć

Układ okresowy pierwistków chemicznych
Układ okresowy  na telefon, tablet, smartfon
Darmowa aplikacja
Okręty- bitwa morska
okręty gra sieciowa
Darmowa aplikacja na Androida
Kalkulator jednostek fizycznych
przelicznik jednostek fizycznych  na telefon, tablet, smartfon
Darmowa aplikacja
Znaki drogowe.
znaki drogowe na telefon, tablet, smartfon
Darmowa aplikacja na Androida
Saper (512x512 pól)
Saper (512x512 pól)
Darmowa gra logiczna
The Friends of Mine
The Friends of Mine
Darmowa gra logiczna

MACHO. KAMIENNA LEGENDA
MACHO. KAMIENNA LEGENDA game for android
MACHO. STONE LEGEND
Game 2d for Android

Geometria. Wzory
geometri kalkulator wzory figur bryl

Alkomat
Alkomat na androida
Zobacz obliczenia zadań:
Zbiór zadań z fizyki K Chyla Zbiór zadań z fizyki 1 W Mroszczyk, J. Salach
Zbiór zadań z chemii zakres podstawowy K Pazdro Zbiór zadań z chemii zakres rozszerzony K Pazdro
 

epomoce.pl
Fizyka
Fizyka- zadania 1
Fizyka- zadania 2
Zadania dostęp www
Fizyka- wzory
Fizyka- teoria
Chemia
Zadania zak. roz.
Zadania zak. podst.
Zadania dostęp www
Chemia-teoria

Matematyka
Język polski
Historia (pigułka)
Historia (rozszerzona)
Fizyka- gimnazjum
Fizyka zadania- gimnazjum
Fizyka- gimnazjum teoria
Znaki drogowe
 
Matematyka wzory zadania gimnazjum
programowanie
koga
grafika2D


 


2008-2012 ©www.ePomoce.pl

FIZYKA, CHEMIA, MATEMATYKA, HISTORIA, JĘZYK POLSKI. Rozwiazania zadań z fizyki, rozwiazania zadań z chemii, zadania z fizyki, zadania z chemii