fizyka wzory prawa zadania teoria, chemia teoria zadania wzory, modelarstwo szkutnicze
Strona główna  Fizyka  Chemia  Fizyka zadania na komórkę  Fizyka- teoria na komórkę  Fizyka- wzory i prawa na komórkę  Matematyka 
Fizyka Chemia Matematyka strona główna   FIZYKA ZADANIA WZORY TEORIA ROZWIźZANIA ZADAŃ   FIZYKA GIMNZAJUM ZADANIA WZORY TEORIA   CHEMIA ZADANIA WZORY TEORIA ROZWIźZANIA ZADAŃ   MATEMATYKA WZORY ZADANIA ROZWIźZANIA ZADAŃ   HISTORIA HISTORIA W PIGUŁCE NA TELEFON   JĘZEYK POLSKI EPOKI LITERACKIE   MODELARSTWO SZKUTNICZE SZKUTNICTWO ŻAGLOWCE HISTORYCZNE   TWORZENIE GIER 2D W DELPHI  

Chemia- metody obliczeń zadań w telefonie komórkowym

"Zbiór zadań z chemii dla szkół ponadgimnazjalnych"

ZAKRES ROZSZERZONY K. Pazdro


5.4 Parametry mieszanin w funkcji składu

Pobierz program 5.4 Parametry mieszanin w funkcji składu zakres rozszerzony
 
Aplikacja na telefon komórkowy
WYMAGANIA:
wyświetlacz o szerokości nie mniejszej niż 128pikseli JAVA,
 
Ten materiał ułatwi Ci naukę w autobusie, tramwaju w pociągu. Analiza zadań nie będzie wymagać dodatkowych książek, co w czasie podróży ma znaczenie. Nie musisz wyjmować książki, masz to w Swojej komórce. Wystarczy, że komórka obsługuje JAVA oraz ma wyświetlacz o szerokości, co najmniej 128 pikseli. Sprawdź czy skonfigurowałeś w komórce usługę GPRS- konfiguracja jest darmowa i wykonywana na przykład na stronie Twojego operatora. 
Dodatkowo możesz go wzbogacić teorią z chemii. Patrz do:
Teoria z chemii
Dostępne są również zadania z zakresu podstawowego:
Zbiór zadań z chemii zakres podstawowy K. Pazdro- obliczenia zadań 
Przykładowy zrzut działającej aplikacji
 
chemia zadania wzory ściąga na telefon komórkowy


5.4 Parametry mieszanin w funkcji składu

Aplikacja zawiera obliczenia zadań z rozdziału
Parametry mieszanin w funkcji składu("Zbiór zadań z chemii dla szkół ponadgimnazjalnych zakres rozszerzony"- Krzysztof M. Pazdro)
 
Możesz mieć obliczony cały rozdział w jednej komórce. Dostęp do zadania jest prosty i odbywa się z menu telefonu
 
W komórce znajdziesz metody obliczeń poniższych zadań:
 
5.63 Cytat: Obliczyć gęstość powietrza w warunkach normalnych, przyjmując skład objętościowy..."Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
5.64 Cytat: Obliczyć procentowy skład objętościowy mieszaniny azotu i dwutlenku węgla, jeżeli jej gęstość w warunkach normalnych... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
5.65 Cytat: Udowodnić, że średnia masa molowa dwuskładnikowej mieszaniny gazowej jest średnią ważoną mas molowych M1 i M2 składników oraz procentowego składu objętościowego... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
5.66 Cytat: Obliczyć średnią masę molową powietrza, przyjmując skład objętościowy... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
5.67 Cytat: Obliczyć średnią masę molową mieszaniny zawierającej wodór i hel w stosunku a) objętościowym ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
5.68 Cytat: W jakim stosunku: a) objętościowym, b) masowym należy zmieszać neon i argon, aby otrzymać... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
5.69 Cytat: Narysować wykres zależności średniej masy cząsteczkowej mieszaniny wodoru i helu od zawartości procentowych składników: a) objętościowych, b)... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
5.70 Cytat: Udowodnić, że gęstość dwuskładnikowej mieszaniny jest następującą funkcją (tzw. średnią liczbową) procentowego składu masowego i gęstości... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
5.71 Cytat: Obliczyć gęstość (w warunkach normalnych) mieszaniny zawierającej 25%... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
5.72 Cytat: Obliczyć procentowy skład masowy mieszaniny wodoru i helu, jeżeli jej gęstość w warunkach... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
5.73 Cytat: Obliczyć masę cząsteczkową gazu, którego gęstość względem powietrza wynosi ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
5.74 Cytat: Które z podanych gazów są "cięższe:, a które "lżejsze" od powietrza..."Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
5.75 Cytat: Udowodnić, że stosunek objętościowy, w jakim należy zmieszać składniki o gęstościach d1 i d2 w celu otrzymania mieszaniny o ..."Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
5.76 Cytat: Udowodnić, że stosunek masowy, w jakim należy mieszać składniki o gęstościach d1 i d2 w celu otrzymania mieszaniny o gęstości dm..."Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
5.77 Cytat: Mieszając dwie ciecze w stosunku objętościowym 1:1, otrzymano mieszaninę o gęstości 0,5g/cm3. Mieszając te same ciecze w stosunku masowym 1:1, otrzymano... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
  

 

Nowosć

Układ okresowy pierwistków chemicznych
Układ okresowy  na telefon, tablet, smartfon
Darmowa aplikacja
Okręty- bitwa morska
okręty gra sieciowa
Darmowa aplikacja na Androida
Kalkulator jednostek fizycznych
przelicznik jednostek fizycznych  na telefon, tablet, smartfon
Darmowa aplikacja
Znaki drogowe.
znaki drogowe na telefon, tablet, smartfon
Darmowa aplikacja na Androida
Saper (512x512 pól)
Saper (512x512 pól)
Darmowa gra logiczna
The Friends of Mine
The Friends of Mine
Darmowa gra logiczna

MACHO. KAMIENNA LEGENDA
MACHO. KAMIENNA LEGENDA game for android
MACHO. STONE LEGEND
Game 2d for Android

Geometria. Wzory
geometri kalkulator wzory figur bryl

Alkomat
Alkomat na androida
Zobacz obliczenia zadań:
Zbiór zadań z fizyki K Chyla Zbiór zadań z fizyki 1 W Mroszczyk, J. Salach
Zbiór zadań z chemii zakres podstawowy K Pazdro Zbiór zadań z chemii zakres rozszerzony K Pazdro
 

epomoce.pl
Fizyka
Fizyka- zadania 1
Fizyka- zadania 2
Zadania dostęp www
Fizyka- wzory
Fizyka- teoria
Chemia
Zadania zak. roz.
Zadania zak. podst.
Zadania dostęp www
Chemia-teoria

Matematyka
Język polski
Historia (pigułka)
Historia (rozszerzona)
Fizyka- gimnazjum
Fizyka zadania- gimnazjum
Fizyka- gimnazjum teoria
Znaki drogowe
 
Matematyka wzory zadania gimnazjum
programowanie
koga
grafika2D


 


2008-2012 ©www.ePomoce.pl

FIZYKA, CHEMIA, MATEMATYKA, HISTORIA, JĘZYK POLSKI. Rozwiazania zadań z fizyki, rozwiazania zadań z chemii, zadania z fizyki, zadania z chemii