fizyka wzory prawa zadania teoria, chemia teoria zadania wzory, modelarstwo szkutnicze
Fizyka: wzory, prawa i teoria. Rozwiązania zadań z omówieniem

Chemia- metody obliczeń zadań w telefonie komórkowym

"Zbiór zadań z chemii dla szkół ponadgimnazjalnych"

ZAKRES ROZSZERZONY K. Pazdro


8.1	Stężenie procentowe.

Pobierz program Stężenie procentowe zakres rozszerzony
 
Aplikacja na telefon komórkowy
WYMAGANIA:
wyświetlacz o szerokości nie mniejszej niż 128pikseli JAVA,
 
Ten materiał ułatwi Ci naukę w autobusie, tramwaju w pociągu. Analiza zadań nie będzie wymagać dodatkowych książek, co w czasie podróży ma znaczenie. Nie musisz wyjmować książki, masz to w Swojej komórce…Wystarczy, że komórka obsługuje JAVA oraz ma wyświetlacz o szerokości, co najmniej 128 pikseli. Sprawdź czy skonfigurowałeś w komórce usługę GPRS- konfiguracja jest darmowa i wykonywana na przykład na stronie Twojego operatora. 
Dodatkowo możesz go wzbogacić teorią z chemii. Patrz do:
Teoria z chemii
Dostępne są również zadania z zakresu podstawowego:
Zbiór zadań z chemii zakres podstawowy K. Pazdro- obliczenia zadań 
Przykładowy zrzut działającej aplikacji
 
chemia zadania wzory ściąga na telefon komórkowy

8.1 Stężenie procentowe


 
Aplikacja zawiera obliczenia zadań z rozdziału
Stężenie procentowe("Zbiór zadań z chemii dla szkół ponadgimnazjalnych zakres rozszerzony"- Krzysztof M. Pazdro)
 
Możesz mieć obliczony cały rozdział w jednej komórce. Dostęp do zadania jest prosty i odbywa się z menu telefonu


 

W komórce znajdziesz metody obliczeń poniższych zadań:
 
8.1 Cytat: Oblicz stężenie procentowe roztworu otrzymanego po rozpuszczeniu 35g substancji ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.2 Cytat: Obliczyć stężenie procentowe roztworu otrzymanego po rozpuszczeniu 35g substancji w 150cm3 alkoholu .... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.3 Cytat: Obliczyć stężenie procentowe roztworu otrzymanego po rozpuszczeniu 1g substancji ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.4 Cytat: Obliczyć stężenie procentowe roztworu otrzymanego po rozpuszczeniu 1g substancji w 10cm3 benzyny... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.5 Cytat: Obliczyć stężenie procentowe roztworu otrzymanego po rozpuszczeniu 3kg soli... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.6 Cytat: Obliczyć stężenie procentowe roztworu otrzymanego po rozpuszczeniu 1kg lakieru w 10dm3... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.7 Cytat: Ile gramów chlorku sodu otrzymamy po odparowaniu do sucha 30g ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.8 Cytat: Ile soli znajduje się w 0,5kg roztworu o ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.9 Cytat: Ile gramów KOH otrzymamy po odparowaniu do sucha 100cm3 roztworu ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.10 Cytat: Ile gramów Na2S znajduje się w 0,5dm3 roztworu 8-procentowego ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.11 Cytat: Ile wody zawiera 400g roztworu ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.12 Cytat: Ile wody zawiera 1dm3 45-procentowego roztworu wodnego substancji organicznej... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.13 Cytat: Ile sody i ile wody potrzeba do przygotowania 250g ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.14 Cytat: Ile gramów jodu i ile cm3 alkoholu etylowego (d=0,78g/cm3) potrzeba do sporządzenia 15g jodyny... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.15 Cytat: Obliczyć stężenie procentowe tlenu rozpuszczonego w wodzie deszczowej, wiedząc, że 1dm3... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.16 Cytat: Obliczyć stężenie procentowe nadtlenku wodoru w wodnym roztworze o gęstości 1,02g/cm3..."Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.17 Cytat: 500 dm3 amoniaku, odmierzonego w warunkach normalnych, rozpuszczono w 1dm3 wody destylowanej... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.18 Cytat: Ile moli NaOH potrzeba do przygotowania 200g... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.19 Cytat: Obliczyć stężenie procentowe wodnego roztworu etanolu (C2H5OH), w którym... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.20 Cytat: W 15,2- procentowym roztworze kwasu EHO3, na 160 cząsteczek wody... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.21 Cytat: Ile wynosi stężenie procentowe roztworu wodorowęglanu potasu, w którym na 10 moli ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.22 Cytat: W ilu gramach wody należy rozpuścić 15g substancji, aby otrzymać roztwór ... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.23 Cytat: Ile gramów substancji należy rozpuścić w 200g wody... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.24 Cytat: W 30 g wody rozpuszczono 6g mieszaniny zawierającej 40%... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.25 Cytat: Ile procent siarki zawiera 20-procentowy roztwór... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.26 Cytat: W 250cm3 wody rozpuszczono 12g mieszaniny KOH i NaOH w stosunku... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.27 Cytat: W 2kg wody rozpuszczono 200g ZnCl2 zawierającego 3% zanieczyszczeń... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.28 Cytat: Ile gramów wodorotlenku sodu zawierającego 5% zanieczyszczeń należy rozpuścić... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro.
 
8.29 Cytat: W jakiej ilości wody należy rozpuścić m gramów substancji zawierającej p1%... "Zbiór zadań z chemii...Zakres rozszerzony" Krzysztof Pazdro. 

 


Aplikacje na Androida

Okręty- bitwa morska
okręty gra sieciowa
Darmowa aplikacja na Androida
Kalkulator jednostek fizycznych
Kalkulator jednostek fizycznych (tablet, smartfon, telefon)
Znaki drogowe.
znaki drogowe na telefon, tablet, smartfon
Darmowa aplikacja na Androida
Saper (512x512 p__l)
Saper (512x512 p__l)
Darmowa gra logiczna
MACHO. KAMIENNA LEGENDA
MACHO. KAMIENNA LEGENDA
MACHO. STONE LEGEND
Game 2d for Android
Geometria. Wzory
geometri kalkulator wzory figur bryl