fizyka wzory prawa zadania teoria, chemia teoria zadania wzory, modelarstwo szkutnicze
Fizyka: wzory, prawa i teoria. Rozwiązania zadań z omówieniem

Fizyka zadania: Ruch jednostajnie zmienny


 
  fizyka ściąga obliczenia zadań Ruch prostoliniowy jednostajnie zmienny
 
  Pobierz program Ruch prostoliniowy jednostajnie zmienny- obliczenia zadań


Aplikacja na telefon komórkowy
WYMAGANIA:
wyświetlacz o szerokości nie mniejszej niż 128pikseli
JAVA,
 
 
Ten materiał ułatwi Ci naukę w autobusie, tramwaju w pociągu. Analiza zadań nie będzie wymagać dodatkowych książek, co w czasie podróży ma znaczenie. Nie musisz wyjmować książki, masz to w Swojej komórce…Wystarczy, że komórka obsługuje JAVA oraz ma wyświetlacz o szerokości, co najmniej 128 pikseli.
 
 Dodatkowo możesz go wzbogacić teorią. Patrz do:


Przykładowy zrzut działającej aplikacji
 
ściąga na telefon komórkowy
 


Przykład 3.Cytat: Oblicz szybkość końcową ciała poruszającego się ruchem jednostajnie przyspieszonym, które w czasie t=10s przebyło drogę s=100m. "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla
 
fizyka ściąga  rozwiązania zadań na telefon komórkowy
 
Odp. Szybkość końcowa ciała wynosi 20m/s.
 


Dostęp do zadania jest prosty i odbywa się z menu telefonu
 
W komórce znajdziesz metody obliczeń poniższych zadań:
 
1. Cytat: Oblicz drogę, jaką przebędzie ciało poruszające się ruchem jednostajnie przyspieszonym w czasie t=... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla
 
2. Cytat: Oblicz drogę, jaką ciało poruszające się z przyspieszeniem o wartości a=2m/s^2, bez... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla.
 
3. Cytat: Oblicz szybkość końcową ciała poruszającego się ruchem jednostajnie przyspieszonym, które... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla.
 
4. Cytat: Oblicz, jaką drogę przebędzie ciało w ciągu piątej i szóstej sekundy ruchu jednostajnie przyspieszonego, jeżeli... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla.
 
5. Cytat: Po jakim czasie ruchu jednostajnie przyspieszonego z szybkością początkową v1=5m/s ciało osiągnie szybkość v2=... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla.
 
6. Cytat: Korzystając z przedstawionych na rysunku a0 i b) zależności v(t) oblicz: jak daleko od punktu startu znajduje się ciało po... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla
 
7. Cytat: Rysunki a) i b) przedstawiają zależność przyspieszenia pewnego ciała od czasu. Jaka będzie w obu... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla.
 
8. Cytat: Ciało poruszając się ruchem jednostajnie przyspieszonym, bez szybkości początkowej, w czasie t=10s miało średnią... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla.
 
9. Cytat: Oblicz, z jakim opóźnieniem poruszał się łyżwiarz, który mając szybkość początkową... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla
 
10. Cytat: Podaj wzór wyrażający zależność szybkości ciała od drogi przebytej... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla
 
11. Cytat: Z jakiej wysokości musiałoby spaść ciało, aby osiągnąć... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla
 
12. Cytat: Oblicz szybkość końcową oraz czas spadania ciała puszczonego... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla
 
13. Cytat: Na jaką wysokość wzniesie się ciało rzucone pionowo do góry... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla.
 
14. Cytat: Korzystając z wykresu, oblicz wartość przyspieszenia, z którym porusza... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla.
 
15. Cytat: Rowerzysta jadąc ruchem prostoliniowym jednostajnym z szybkością v=10m/s, wymija nieruchomego motocyklistę... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla.


 

 


Aplikacje na Androida

Okręty- bitwa morska
okręty gra sieciowa
Darmowa aplikacja na Androida
Kalkulator jednostek fizycznych
Kalkulator jednostek fizycznych (tablet, smartfon, telefon)
Znaki drogowe.
znaki drogowe na telefon, tablet, smartfon
Darmowa aplikacja na Androida
Saper (512x512 p__l)
Saper (512x512 p__l)
Darmowa gra logiczna
MACHO. KAMIENNA LEGENDA
MACHO. KAMIENNA LEGENDA
MACHO. STONE LEGEND
Game 2d for Android
Geometria. Wzory
geometri kalkulator wzory figur bryl