fizyka wzory prawa zadania teoria, chemia teoria zadania wzory, modelarstwo szkutnicze

Fizyka zadania: Ruch jednostajnie zmienny


 
  fizyka ściąga obliczenia zadań Ruch prostoliniowy jednostajnie zmienny
 
  Pobierz program Ruch prostoliniowy jednostajnie zmienny- obliczenia zadań


Aplikacja na telefon komórkowy
WYMAGANIA:
wyświetlacz o szerokości nie mniejszej niż 128pikseli
JAVA,
 
 
Ten materiał ułatwi Ci naukę w autobusie, tramwaju w pociągu. Analiza zadań nie będzie wymagać dodatkowych książek, co w czasie podróży ma znaczenie. Nie musisz wyjmować książki, masz to w Swojej komórce…Wystarczy, że komórka obsługuje JAVA oraz ma wyświetlacz o szerokości, co najmniej 128 pikseli.
 
 Dodatkowo możesz go wzbogacić teorią. Patrz do:


Przykładowy zrzut działającej aplikacji
 
ściąga na telefon komórkowy
 


Przykład 3.Cytat: Oblicz szybkość końcową ciała poruszającego się ruchem jednostajnie przyspieszonym, które w czasie t=10s przebyło drogę s=100m. "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla
 
fizyka ściąga  rozwiązania zadań na telefon komórkowy
 
Odp. Szybkość końcowa ciała wynosi 20m/s.
 


Dostęp do zadania jest prosty i odbywa się z menu telefonu
 
W komórce znajdziesz metody obliczeń poniższych zadań:
 
1. Cytat: Oblicz drogę, jaką przebędzie ciało poruszające się ruchem jednostajnie przyspieszonym w czasie t=... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla
 
2. Cytat: Oblicz drogę, jaką ciało poruszające się z przyspieszeniem o wartości a=2m/s^2, bez... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla.
 
3. Cytat: Oblicz szybkość końcową ciała poruszającego się ruchem jednostajnie przyspieszonym, które... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla.
 
4. Cytat: Oblicz, jaką drogę przebędzie ciało w ciągu piątej i szóstej sekundy ruchu jednostajnie przyspieszonego, jeżeli... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla.
 
5. Cytat: Po jakim czasie ruchu jednostajnie przyspieszonego z szybkością początkową v1=5m/s ciało osiągnie szybkość v2=... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla.
 
6. Cytat: Korzystając z przedstawionych na rysunku a0 i b) zależności v(t) oblicz: jak daleko od punktu startu znajduje się ciało po... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla
 
7. Cytat: Rysunki a) i b) przedstawiają zależność przyspieszenia pewnego ciała od czasu. Jaka będzie w obu... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla.
 
8. Cytat: Ciało poruszając się ruchem jednostajnie przyspieszonym, bez szybkości początkowej, w czasie t=10s miało średnią... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla.
 
9. Cytat: Oblicz, z jakim opóźnieniem poruszał się łyżwiarz, który mając szybkość początkową... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla
 
10. Cytat: Podaj wzór wyrażający zależność szybkości ciała od drogi przebytej... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla
 
11. Cytat: Z jakiej wysokości musiałoby spaść ciało, aby osiągnąć... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla
 
12. Cytat: Oblicz szybkość końcową oraz czas spadania ciała puszczonego... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla
 
13. Cytat: Na jaką wysokość wzniesie się ciało rzucone pionowo do góry... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla.
 
14. Cytat: Korzystając z wykresu, oblicz wartość przyspieszenia, z którym porusza... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla.
 
15. Cytat: Rowerzysta jadąc ruchem prostoliniowym jednostajnym z szybkością v=10m/s, wymija nieruchomego motocyklistę... "Zbiór prostych zadań z fizyki" Krzysztof Chyla.


 

 
Alkomat- wirtualny test

Alkomat- darmowa aplikacja na Androida

Pobierz ze sklepu Google Play
Olinowanie stałe- kalkulator średnic

Olinowanie stałe- darmowa aplikacja na Androida

Pobierz ze sklepu Google Play
przepis na gogfry

Przepis na gofry

zobacz
przepis na bitą śmietanę

Przepis na bitą śmietanę

zobacz